Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej B2B (rynki walutowe, płatności międzynarodowe)

Data opublikowania: 22-12-2011 14:09:58 | Imię i nazwisko: Paulina Czarkowska | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 714 razy wyświetlane |

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma finansowa, która od
1976 roku poprzez swoich partnerów i oddziały (ponad 6 000 pracowników)
świadczy najwyższej klasy usługi dla przedsiębiorców na całym świecie. W związku z uruchamianiem oddziału i planowanym prężnym rozwojem firmy na rynku polskim, do
swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej B2B

(rynki walutowe, płatności międzynarodowe)

Nr Ref: WPC11TXST

Warszawa

Opis stanowiska:

Budowanie portfolio Klientów Biznesowych firmy
na rynku polskim

(pozyskiwanie nowych Klientów,
budowanie relacji, sprzedaż usług firmy)

Prowadzenie telefonicznych rozmów handlowych i
negocjacyjnych z osobami zajmującymi się finansami

Przygotowywanie ofert handlowych dopasowanych
do wymagań Klientów

Wnikliwe badanie rynku w celu poszukiwania
nowych możliwości biznesowych

Realizowanie celów sprzedażowych

Wymagania:

Min. 1 rok doświadczenia w telefonicznej
sprzedaży w kanale B2B (MŚP)

Doświadczenie poparte sukcesami w kontaktowaniu się z potencjalnymi klientami B2B
(cold calling)

Ogólna
wiedza z zakresu ekonomii i rozumienia jak działają rynki finansowe

Doświadczenie we współpracy z rynkami walutowymi
będzie niekwestionowanym atutem

Umiejętność
diagnozowania potrzeb klienta i przedstawiania im ofert spełniających ich oczekiwania

Wysoki poziom motywacji wewnętrznej
nastawionej na osiąganie celów

Wysokie zdolności zarządzania własnym
czasem

Znajomość zasad profesjonalnej telefonicznej
obsługi klienta

Duża pewność siebie, asertywność,
motywacja

Wysoka komunikatywność i umiejętność
słuchania

Bardzo dobra znajomość języka
angielskiego

Bardzo dobra znajomość pakietu MS
Office (szczególnie Excel, Word)

Oferujemy:

  • Ciekawą, dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku
    pracy
  • Możliwość podnoszenia własnych
    kwalifikacji i szerokiego rozwoju zawodowego
  • Realny wpływ na politykę świadczenia
    usług firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie +
    system premiowy adekwatny do efektywności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: p.czarkowska@jobfinder.pl

w
tytule proszę umieścić

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Paulina Czarkowska: Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej B2B (rynki walutowe, płatności międzynarodowe)

Telefon: 0 22 862 72 50

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad