Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Specjalista ds. handlowych (przemysł)

Data opublikowania: 27-02-2012 08:45:51 | Imię i nazwisko: Marek | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 595 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego klienta, firmy z branży
urządzeń dla przemysłu i budownictwa, zatrudnimy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych

(Kod ref. SH-12)

Miejsce
pracy: biuro w pod Warszawą, terytorium działania: cała Polska

Zakres obowiązków:

Sprzedaż maszyn i urządzeń służących do przerobu kruszywa (całych linii
technologicznych, kruszarki, przesiewacze, płuczki, odwadniacze itp)

Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi

Przygotowanie ofert handlowych

Bieżące doradztwo oraz wsparcie techniczne w zakresie oferowanych maszyn

Nadzór nad montażem linii

Kontakty z producentem w zakresie handlowo technicznym

Rozliczanie kontraktów

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży min. 3 lata

- Znajomość branży budowlanej,
znajomość rynku kruszyw oraz specyfiki maszyn i urządzeń do przerobu kruszywa

Umiejętność czytania rysunku technicznego

Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych,

Wysokie zdolności do wytrwałej i uporządkowanej pracy

Optymizm i entuzjazm, pomysłowość, niezależność, wytrwałość, asertywność

Dobra znajomość języka angielskiego, w
tym słownictwa technicznego

Prawo jazdy kat.B

Znajomość obsługi komputera (MS Office, środowisko Windows)

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Możliwość awansu

Prosimy o przesłanie
dokumentów aplikacyjnych na adres: sh@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne

ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice

www.linkconsulting.com.pl , tel./fax + 48 32 781 99 01

Wpis do rejestru agenci zatrudnienia: 1947

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z
dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na
wybrane aplikacje.

Kontakt Marek: Specjalista ds. handlowych (przemysł)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad