Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – urządzenia biurowe (drukarki, kopiarki)

Data opublikowania: 18-06-2012 11:16:23 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 557 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient jest jednym z największych na polskim
rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją
masową. Do swojego dynamicznie rozwijającego się zespołu do
Poznania poszukuje osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL
HANDLOWY – urządzenia biurowe (drukarki, kopiarki)

Miejsce
pracy: Poznań

Nr ref: PAL12 ARC

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planu sprzedaży
    wyznaczonego przez przełożonego,

  • Opieka nad istniejącymi Klientami
    firmy,

  • Aktywne poszukiwanie nowych Klientów,

  • Przygotowywanie i prowadzenie
    prezentacji handlowych produktu,

  • Zarządzanie procesem opracowywania
    ofert, ich kompletowanie i archiwizacja,

  • Negocjacje i przygotowywanie umów,

  • Rozpoznawanie działań konkurencji u
    Klienta,

  • Prowadzenie bieżącej obsługi handlowej
    Klienta,

  • Aktualizacja bazy danych Klientów,

  • Raportowanie do zarządu.

Wymagania:

  • Wykształcenie
    minimum średnie, mile widziane wyższe,

  • Znajomość sprzętu biurowego
    (kopiarki, drukarki)

  • Doświadczenie
    w pracy na stanowisku handlowca w podobnej branży,

  • Doskonała komunikatywność,
    umiejętność prowadzenia prezentacji, negocjacji,

  • Inicjatywa i
    samodzielność w działaniu, wysoka samodyscyplina,

  • Dobra
    znajomość obsługi komputera i MS Office,

  • Zorientowanie
    na sukces,

  • Umiejętność
    planowania pracy własnej,

  • Prawo jazdy
    kat. B.

Oferujemy:

  • Praca dla firmy o ugruntowanej pozycji
    na rynku,

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu
    zadań,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: a.lis@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości

Nr ref:W12MMHAKO

Na CV
bardzo proszę o umieszczenie klauzuli: : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie
danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Jobfinder: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – urządzenia biurowe (drukarki, kopiarki)

Telefon: 607156874

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad