Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Konsultant telefoniczny ds. Sprzedaży usług Wellness

Data opublikowania: 14-08-2012 16:58:47 | Imię i nazwisko: Weronika Kuleczka | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 651 razy wyświetlane |

Description

Nasz
klient to nowoczesny klub fitness
działający na rynku od ponad 12 lat. Klub zatrudnia młode , ambitne osoby,
pasjonatów zdrowego stylu życia, zorientowanych na profesjonalną obsługę
Klienta, który jest dla nas najważniejszy.

Do
swojego prężnie rozwijającego się zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Nr Ref. WWK12SFKS

Miejsce Pracy: Warszawa, Targówek

Chcesz
zdobyć doświadczenie w obsłudze telefonicznej Klienta Wellness?

Chcesz
pracować w zespole młodych, ambitnych
osób z pozytywną energią?

Chcesz
zdobyć większe doświadczenie w sprzedaży?

się do nas!!!

Obowiązki:

nawiązywanie
i utrzymywanie relacji z klientem wellness przez telefon,

telefoniczna
prezentacja oferty i sprzedaż usług branży Wellness

realizowanie
założonego planu sprzedaży

Wymagania:

doświadczenie w pracy z telefonem, na stanowisku
konsultanta lub telemarketera min. 6 m-cy

umiejętność
pracy w zespole,

dobra
organizacja pracy własnej,

nastawienie
na cele sprzedażowe,

sumienność
i dokładność,

umiejętność
obsługi komputera

Klient
Oferuje:

Możliwość zdobycia
doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością
przejścia na umowę o pracę

Elastyczne godziny pracy ( mile widziani studenci
również dzienni),

Pracę w młodym, ambitnym zespole

Atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny

Osoby zainteresowane prosimy o
przesłanie CV na adres:

w.kuleczka@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego:

Nr Ref: WWK12SFKS

W CV bardzo proszę o umieszczenie
klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych
osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Weronika Kuleczka: Konsultant telefoniczny ds. Sprzedaży usług Wellness

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad