Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Handlowiec (pokrycia dachowe)

Data opublikowania: 18-04-2012 12:57:03 | Imię i nazwisko: Marek | Lokalizacja: dolnośląskie | Miejsce: Wrocław | 574 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego Klienta, firmy z branży
nowoczesnych pokryć dachowych, zatrudnimy kandydata na stanowisko:

Handlowca

(Kod ref. ae-12)

Miejsce
pracy: woj. dolnośląskie

Zakres obowiązków:

sprzedaż nowoczesnych pokryć dachowych

pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi

przygotowywanie ofert handlowych

udzielanie fachowego doradztwa

Wymagania:

3 – letnie doświadczenie w sprzedaży pokryć dachowych (dachy płaskie)

znajomość sytuacji na rynku pokryć dachowych

umiejętność wyceny naprawy dachów

znajomość technik sprzedaży

odpowiedzialność

samodzielność

znajomość obsługi komputera

prawo jazdy kat.B, bezwypadkowe

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie

umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód po okresie próbnym)

możliwość awansu

Prosimy o przesłanie
dokumentów aplikacyjnych na adres: ae@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne

ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice

www.linkconsulting.com.pl

Wpis do rejestru agenci zatrudnienia: 1947

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z
dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na
wybrane aplikacje.

Kontakt Marek: Handlowiec (pokrycia dachowe)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad