Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Spawacz metodą 131, 135 (MIG , MAG)

Data opublikowania: 12-06-2012 12:05:35 | Imię i nazwisko: Personnel International | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice | 549 razy wyświetlane |

Description

Personnel International nr cert. 5286 pilnie poszukuje osób
do pracy we Francji na stanowisko

Obowiązki:

- spawanie metodami 131, 135

- przygotowywanie elementów do spawania

- spawanie podzespołów i części do maszyn

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- umowę o pracę

- bezpłatne zakwaterowanie

- opiekę koordynatora w miejscu pracy

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

Wymagania:

- minimum 2 letnie doświadczenie

- umiejętność spawania różnego rodzaju elementów

- aktualne uprawnienia spawalnicze na metodę 131 i 135

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

mile widziane: komunikatywna znajomość języka
francuskiego lub doświadczenie w pracy we Francji.

Aplikacje w formie CV prosimy przesyłać na adres: iwona@personel.com.pl

W temacie maila prosimy o wpisanie Nr. Ref. SP/FR

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr
101, poz. 923 ze zm.

Kontakt Personnel International : Spawacz metodą 131, 135 (MIG , MAG)

Telefon: 32/4419150

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad