Wszystkie kategorie

Category : Nieruchomości

Doradca ds. Nieruchomości

Data opublikowania: 15-03-2012 22:43:47 | Imię i nazwisko: Paulina Czarkowska | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 785 razy wyświetlane |

Description

Nasza firma to nie
tylko doradztwo w zakresie nieruchomości, to przede wszystkim innowacyjne i
holistyczne podejście do procesu obsługi klienta. W związku z dynamicznym rozwojem
poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca
ds. Nieruchomości

Nr ref.: DSN

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Realizacja
celów sprzedażowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, diagnoza
    potrzeb

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Doradztwo inwestycyjne, pośrednictwo finansowe

Kompleksowa obsługa klientów biura

Analiza rynku nieruchomości

Prezentacja nieruchomości, przygotowywanie opisów,
wizualizacji oraz analiza mocnych i słabych stron nieruchomości i okolic

Kompletowanie dokumentacji oraz przygotowanie klienta i
pełnej dokumentacji do transakcji

Wymagania:

  • Chęć
    osiągania sukcesów zawodowych, uczenia się i rozwijania

  • Samodzielność i determinacja w realizacji celów,
    zaangażowanie

  • Doświadczenie
    w sprzedaży

    w obrocie nieruchomościami – bardzo mile widziane

  • Wiedza
    w zakresie dokumentacji dot. Nieruchomości – mile widziane

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność

  • Łatwość
    w nawiązywaniu kontaktów

  • Dyspozycyjność

  • Zainteresowanie
    rynkiem nieruchomości

  • Gotowość
    do założenia działalności gospodarczej - warunek konieczny

  • Wykształcenie
    wyższe (mile widziane)

  • Świadomość,
    że firmy istnieją po to, by generować zysk- warunek konieczny

Dodatkowym atutem będzie:

    w branży nieruchomości

  • Znajomość lokalnego rynku

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie:
    podstawa i atrakcyjny system prowizyjny

  • Możliwość
    uzyskiwania wysokich dochodów uzależnionych od efektów pracy

  • Elastyczne
    godziny pracy

  • Pracę w zespole
    specjalistów – energicznych i kreatywnych ludzi nastawionych na sukces

  • Atrakcyjne szkolenia wdrażające w specyfikę pracy

  • Wyjątkową,
    partnerską kulturę firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: czarkowska.p@gmail.com

W tytule maila prosimy o podanie numeru referencyjnego: DSN.

Kontakt Paulina Czarkowska: Doradca ds. Nieruchomości

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad