Wszystkie kategorie

Category : Wolontariat

Jaką historię stworzysz? Organizacja AIESEC Poznań rekrutuje!

Data opublikowania: 23-09-2016 13:17:38 | Imię i nazwisko: Katarzyna Englert | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 161 razy wyświetlane |

Description

Jesteś studentem, chcesz kształtować środowisko lokalne i mieć wpływ na otaczający Cię świat? AIESEC to miejsce dla Ciebie!


AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, obecna w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym. Działamy z myślą o przyszłości rozwijając cechy liderskie w młodych ludziach poprzez dostarczanie praktycznych doświadczeń w projektach wspierających realizację wymian międzynarodowych.


Czym tak naprawdę zajmują się AIESECerzy?

- wpływają na lokalne środowisko poprzez organizowanie projektów społeczno-edukacyjnych, które budują zrozumienie różnorodności

- poznają ludzi z różnych zakątków świata, dzięki którym otwierają siebie i innych na świat oraz poszerzają horyzonty

- realizują programy, które wpływają na doświadczenia młodych ludzi z różnych krajów

- mają szansę nauczyć się współpracy z różnymi typami ludźmi, rozwijać umiejętności komunikacyjne i próbować swoich sił zarówno w obszarach, w których czują się dobrze, jak i tych, które dotąd nie były im znane.


W ciągu ostatniego roku poznański oddział AIESEC zrealizował 150 wymian międzynarodowych, co oznacza że stworzyliśmy 150 niezapomnianych historii, które zmieniły życie zaangażowanych w nie osób.


Teraz czas na Ciebie! Jaką historię stworzysz? Aplikuj do 2 października!

Dowiedz się więcej na pzn.aiesec.pl/rekrutacjaKontakt Katarzyna Englert: Jaką historię stworzysz? Organizacja AIESEC Poznań rekrutuje!

*

*

*


captcha

> Send me an email with links to manage my Ad