Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Spawacz/Monter Mig I Tig - Francja - 1800zł

Data opublikowania: 08-12-2016 15:35:45 | Imię i nazwisko: Work Express | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 812 razy wyświetlane |

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH SPAWACZY/MONTERÓW! MINIMALNA KWOTA WYNAGRODZENIA – 1800 EURO NETTO MIESIĘCZNIE!

KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa
Miejsce pracy: Francja

Wymagania
• Masz udokumentowane, doświadczenie jako MONTER / SPAWACZ MAG/TIG?
• Posiadasz uprawnienia na zwyżki?
• Znasz j. francuski lub angielski na poziomie komunikatywnym?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań- JESTEŚ NAM POTRZEBNY!
Obowiązki
DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:
• Spawanie zbiorników/cystern rolno spożywczych
• Montowanie i spawanie w inoxie rur 316 dia 63
• Spawanie MIG/TIG

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Mile widziane
BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:
• Posiadasz certyfikaty spawalnicze MAG/TIG
• Czytasz rysunek techniczny

Oferujemy
PROPONUJEMY CI:
• Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełny etat
• Wynagrodzenie MINIMALNIE 1800 euro netto miesięcznie
• Możliwość wypracowania NADGODZIN
• Zakwaterowanie
• Stabilne miejsce zatrudnienia
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)
• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Kontakt Work Express: Spawacz/Monter Mig I Tig - Francja

Telefon: 327758880

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad