Wszystkie kategorie

Category : Usługi budowlane

Monter izolacji przemysłowych

Data opublikowania: 14-03-2013 14:24:16 | Imię i nazwisko: Magda Patolong | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: szczecin | 636 razy wyświetlane |

Description

Cross Border
Recruitment dla swojego klienta pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter Izolacji Przemyslowych

Praca na rafinerii w Rotterdamie

Wyjazd 23-24
marca.

Obowiązki:

*Montaż izolacji zimno i ciepłochronnej (foamglas, armaflex, wełna itp.)

*Montaż oblachowania

Oferujemy:

Atrakcyjne
wynagrodzenie 9,5 Euro/h netto + dodatki.

Możliwość realizacji nadgodzin

Zakwaterowanie, wyzywienie oraz transport zapewniony przez pracodawcę

Umowa o pracę

Pomoc w przygotowaniu wszystkich dokumentów, w dopełnieniu wszystkich
formalności

Wymagania

Kilkuletnie i aktualne doświadczenie w zawodzie.

Certyfikat VCA

Komunikatywna (!) znajomośc języka angielskiego

Mile widziane
doświadczenie w pracy za granicą

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aktualnego CV z dokładnym
opisem przebiegu doświadczenia zawodowego (CV bez wszystkich informacji będą
odrzucane) oraz skanu uprawnień (VCA) na adres mpa@eucbr.pl

Proszę się upewnić czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu
doświadczenia.

Kontakt Magda Patolong : Monter izolacji przemysłowych

Telefon: 784496933

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad