Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Data opublikowania: 14-03-2012 20:31:34 | Imię i nazwisko: Marek | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 568 razy wyświetlane |

Description

Dla
naszego Klienta, dealera samochodów cenionej na rynku marki, zatrudnimy
kandydata na stanowisko:

(nr ref. SSN 03/12)

Miejsce
pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

nawiązywanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi

- przygotowywanie ofert handlowych i ich realizacja

obsługa stałych, kluczowych klientów spółki

bieżące doradztwo w zakresie oferowanych samochodów

dbanie o pozytywny wizerunek spółki

Wymagania:

minimum 2 – letnie doświadczenie w sprzedaży samochodów w salonie samochodowym

znajomość technik sprzedaży w obszarze B2B

umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych

znajomość języka angielskiego

prawo jazdy kat. B

znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet MS Office)

zainteresowania związane z branżą motoryzacyjną

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie

atrakcyjne wynagrodzenie

niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)

pakiet medyczny

Prosimy o przesłanie
dokumentów aplikacyjnych na adres: sh@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne

ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice

www.linkconsulting.com.pl , tel./fax + 48 32 781 99 01

Wpis do rejestru agenci zatrudnienia: 1947

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z
dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na
wybrane aplikacje.

Kontakt Marek: Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad