Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Specjalista ds. logistyki

Data opublikowania: 12-06-2012 12:06:36 | Imię i nazwisko: Personnel International | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice | 623 razy wyświetlane |

Description

Personnel International nr cert.
5286 pilnie poszukuje osób do pracy we Francji na stanowisko

Obowiązki:

- organizowanie i nadzór cyklu spedycyjno - przewozowego

- kontrola kosztów i rozliczenia z
Klientami

- utrzymywanie pozytywnych relacji z Kontrahentami

Wymagania:

- znajomość języka francuskiego i angielskiego w stopniu zaawansowanym

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( Excel)

- znajomość zagadnień związanych z logistyką i transportem

mile widziane:

- doświadczenie na wyżej
wymienionym stanowisku

- znajomość dokumentacji CMR

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- umowę o pracę

- bezpłatne zakwaterowanie

- opiekę koordynatora w miejscu pracy

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

Aplikacje w formie CV prosimy przesyłać na adres: iwona@personel.com.pl

W temacie maila prosimy o wpisanie Nr. Ref. LOG/FR

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr
101, poz. 923 ze zm.

Kontakt Personnel International : Specjalista ds. logistyki

Telefon: 32/4419150

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad