Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Specjalista ds. Kluczowych Klientów-Hardware

Data opublikowania: 10-10-2014 14:28:50 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 567 razy wyświetlane |

Description

Nasz
klient to dynamicznie rozwijająca się
firma, działająca głównie w sektorze
nowoczesnych technologii, która kieruje swoją
ofertę produktową i usługową do
średnich i dużych przedsiębiorstw. Pierwszy obszar działalności Spółki to
dostawa zaawansowanych usług i produktów informatycznych, ze szczególnym
uwzględnieniem rozwiązań serwerowych, rozwiązań storage, usług projektowania,
budowy i utrzymywania sieci informatycznych oraz usług serwisowych. Obecnie
poszukuje dla swojego zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista
ds. Kluczowych Klientów-Hardware

Nr Ref:
WSK13SKKH

Miejsce
pracy: Warszawa

Zadania:

Realizacja planu sprzedaży wyznaczonego przez przełożonego

Aktywne poszukiwanie nowych klientów

Opieka nad istniejącymi Klientami firmy

Poszerzanie znajomości technologii i produktów pozwalających na
prowadzenie rozmów z klientem

Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych produktu

Zarządzanie procesem opracowywania ofert, ich kompletowanie i
archiwizacja

Budowanie długoterminowych relacji z Klientami firmy.

Negocjacje i przygotowywanie umów

Rozpoznawanie struktury decyzyjnej klienta

Prowadzenie bieżącej obsługi handlowej klienta

Monitorowanie sytuacji krytycznych u klienta

Aktualizacja bazy danych klientów

Raportowanie

Wymagania:

Wykształcenie wyższe

Dobra znajomość branży
IT

Około 2-letnie
doświadczenie na podobnym stanowisku

Doświadczenie w pracy na
stanowisku handlowca w branży IT (hardware mile widziane)

Doświadczenie w branży związanej z rozwiązaniami
informatycznymi,

Doskonała komunikatywność, umiejętność prowadzenia prezentacji,
negocjacji

Inicjatywa i samodzielność w działaniu, wysoka samodyscyplina

Zorientowanie na sukces

Praktyczna znajomość języka angielskiego

Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

Praca dla firmy o
ugruntowanej pozycji na rynku usług IT

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń

Zdobycie doświadczenia w dziedzinie nowoczesnych technologii
informatycznych

Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego:
WSK13SKKH

Dziękujemy
za umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926

Kontakt Sylwia Kublik: Specjalista ds. Kluczowych Klientów-Hardware

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad