Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Kierownik Salonu - Branża odzieżowa

Data opublikowania: 26-04-2012 15:23:10 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: świętokrzyskie | Miejsce: Kielce | 585 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to istniejąca od kilkunastu lat i
wiodąca na rynku odzieżowym prężnie działajaca firma o znanej marce,
posiadajaca sieć sklepów w całej Polsce. Asortyment firmy podkreśla osobowość
i stanowi starannie wyważone połączenie mody, jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy
osoby do sklepu zlokalizowanego w Kielcach na stanowisko:

Nr ref: WSK12KKRC

Jeżeli jesteś osobą nieprzypadkową w świecie mody
i chcesz zawodowo rozwijać się w tej branży - nasza oferta jest dla Ciebie. Jest to wyzwanie – cele są ambitne,
a możliwości rozwoju stoją przed Tobą otworem. Wspieramy Cię w drodze
do sukcesu.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za wyniki
    sklepu, realizacja planów sprzedażowych sklepu
  • Rekrutacja, szkolenia
    pracowników, układanie ścieżek rozwoju – aspekt zarzadzania ludźmi jest w
    czołówce zadań
  • Ocena wyników pracy sprzedawców
  • Całościowe zarządzanie sklepem
  • Odpowiedzialność za sprzedaż i wyniki
    butiku
  • Planowanie odpowiedniej ekspozycji
    towaru
  • Dbanie o codzienne bardo dobre
    funkcjonowanie sklepu
  • Zarządzanie personelem
  • Organizowanie promocji

Wymagania:

  • Wykształcenia
    handlowe lub ekonomiczne
  • Doświadczenie na
    stanowisku Kierownika Sklepu
  • umiejętność komunikacji w kontaktach z
    klientem
  • umiejętność
    planowania pracy własnej i zespołu
  • otwartość na
    zmiany, kreatywność
  • znajomość j.
    angielskiego mile widziana
  • silna
    orientacja na wyniki
  • Bardzo dobra
    znajomość branży odzieżowej
    znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole, dającym
    wspaniałe możliwości rozwoju zawodowego i awansu!
  • Atrakcyjne
    zarobki
  • Zatrudnienie na pełen etat - umowa o
    pracę
  • Szkolenia produktowe i handlowe

Osoby zainteresowane prosimy o
przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości

Na CV bardzo proszę o umieszczenie klauzuli:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z ustawą

z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Kontakt Sylwia Kublik: Kierownik Salonu - Branża odzieżowa

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad