Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Specjalista ds. handlowych - sprzedaży rozwiązań mobilnych

Data opublikowania: 14-08-2012 15:58:39 | Imię i nazwisko: Anna Komar | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 801 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to międzynarodowa firma, która
posiada dynamicznie rozwijający się oddział w Polsce. Jeden z największych
europejskich dostawców kompleksowych rozwiązań
informatycznych.

Poszukuje do swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

Nr Ref: WAK12AMCL

Zadania:

Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

Utrzymywanie trwałych relacji z klientami,

Aktywne poszukiwanie nowych klientów,

Przygotowanie
ofert i dokumentacji prawnej,

Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych produktu,

Prowadzenie bieżącej obsługi handlowej klienta,

Prowadzenie negocjacji z klientem,

Monitorowanie spływu należności od obsługiwanych klientów,

Monitorowanie sytuacji krytycznych u klienta,

Poszerzanie znajomości technologii i produktów pozwalających na
prowadzenie rozmów z klientem,

Raportowanie ,

Wymagania:

Wykształcenie wyższe,

2 letnie doświadczenie na
podobnym stanowisku,

Doświadczenie
w sprzedaży rozwiązań mobilnych sprzętu IT(hardware,
software),

Doskonała komunikatywność,

Umiejętność prowadzenia prezentacji, negocjacji,

Inicjatywa i samodzielność w działaniu, wysoka samodyscyplina,

Zorientowanie na sukces,

Dobra znajomość języka
angielskiego,

Prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy

Ciekawą
pracę w
wiodącej międzynarodowej firmie informatycznych rozwiązań i usług,

Udział
w największych i najbardziej zaawansowanych projektach technicznych,

Stałe
podwyższanie swoich umiejętności i
kompetencji,

Opiekę
medyczną i dodatkowe lekcje angielskiego,

Zatrudnienie
na podstawie umowy o pracę,

Narzędzia
niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres a.komar@jobfinder.pl

Prośba o
dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego:

Tel 22 862 72 50

Dziękujemy za umieszczenie na CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie
danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt Anna Komar: Specjalista ds. handlowych - sprzedaży rozwiązań mobilnych

Telefon: 22 8627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad