Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Specjalista Farmaceutyczny – Redakcja

Data opublikowania: 21-09-2015 11:09:18 | Imię i nazwisko: Weronika Wilga | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 935 razy wyświetlane |

Nasz Klient jest liderem na rynku profesjonalnych publikacji
medycznych. Działa na rynku od lat 90-dziesiątych, ma stabilną, ugruntowaną
pozycję. Obecnie poszukuje specjalisty do zespołu redakcyjnego zajmującego się
wydawnictwem książek skierowanych do lekarzy i farmaceutów:

Nr ref: WWW15SFMT

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Opracowywanie opisów substancji
czynnych i preparatów,

Aktualizowanie danych na
podstawie różnych źródeł informacji, weryfikacja opisów i danych o preparatach
firmowych,

Wprowadzanie danych do bazy (
nowe opisy, aktualizacja i weryfikacja istniejących danych),

Udział w pracach związanych z
przygotowywaniem materiałów do edycji,

Redakcja i korekta tekstów na
etapie procesu składu.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe
- mgr farmacji,

Dobra znajomość j.
angielskiego,

Biegła znajomość obsługi MS
Office,

Sprawny warsztat językowy,

Oferujemy:

Pracę na pełen etat.

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Szkolenia produktowe i
warsztatowe,

Pracę w młodym, ambitnym
zespole fachowców.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba
o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WWW15SFMT

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Weronika Wilga: Specjalista Farmaceutyczny – Redakcja

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad