Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Sales Specialist - Białystok

Data opublikowania: 13-02-2014 14:50:54 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: podlaskie | Miejsce: Białystok | 589 razy wyświetlane |

Description

Nasz klient to dynamicznie
rozwijająca się firma, działająca
głównie w sektorze nowoczesnych technologii, która kieruje swoją ofertę produktową i usługową do średnich i dużych przedsiębiorstw.
Pierwszy obszar działalności Spółki to dostawa zaawansowanych usług i produktów
informatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań serwerowych, rozwiązań
storage, usług projektowania, budowy i utrzymywania sieci informatycznych oraz
usług serwisowych. Obecnie poszukuje dla swojego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Region: podlaskie

Nr Ref: WSK13SSBEP

Obowiązki:

Współtworzenie strategii rozwoju współpracy z Klientami na
podległych rynkach

Utrzymanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi
Klientami oraz pozyskiwanie nowych

Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków
współpracy oraz obsługa posprzedażowa

Sprzedaż urządzeń oraz usług IT oferowanych przez firmę

Przygotowywanie i realizacja prezentacji handlowych

Realizacja zadań projektowych (sprzedaż / logistyka)

Przygotowywanie raportów i analiz

Wymagania:

Wykształcenie wyższe,

Doświadczenie na stanowisku handlowca – sprzedaż. Najlepiej w sektorze B2B,

Sprawna obsługa komputera (środowisko MS Windows, MS Office,
Internet),

Znajomość technik negocjacyjnych, umiejętność prowadzenia
prezentacji,

Komunikatywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
umiejętność pracy w zespole,

Wysoka motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Zapał do realizacji ambitnych zadań biznesowych,

Zorientowanie na sukces,

Praktyczna znajomość języka angielskiego w stopniu
zaawansowanym (dodatkowy atut)

Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu
samochodu (dodatkowy atut)

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki pracy w Spółce o ugruntowanej pozycji na
rynku

System wynagrodzeń premiujący zaangażowanie

Możliwość podnoszenia kwalifikacji z perspektywą awansu

Satysfakcję wynikającą z możliwości współpracy w „globalnym”
środowisku biznesowym, z firmami o lokalnym charakterze, jak również
największymi światowymi koncernami

Niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon, etc.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru
referencyjnego: WSK13SSBEP

Prośba o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.
U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Sylwia Kublik: Sales Specialist - Białystok

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad