Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Przedstawiciel biura rachunkowego (student)

Data opublikowania: 05-09-2012 17:56:47 | Imię i nazwisko: LIMAR | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Gdańsk | 643 razy wyświetlane |

Description

Opis firmy
Biuro Rachunkowe LIMAR świadczy od 1994 roku usługi finansowo-księgowe dla firm różnych wielkości i form prawnych, z terenu Trójmiasta i nie tylko. www.limar.com.pl

Opis stanowiska
Twoim zadaniem będzie głównie pozyskiwanie nowych klientów, za pomocą typowych narzędzi: telefonu, internetu i spotkania. Mile widziane będą też inicjatywy prowadzące do zwiększania liczby klientów.

Wymagania
Łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, upór i nieustępliwość, sprawne zarządzanie swoim czasem.
Obsługa oprogramowania biurowego, np. arkuszy kalkulacyjnych; sprawna obsługa narzędzi komunikacyjnych.
Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów to dodatkowy atut.

Oferujemy
Narzędzia do pracy, np. smartfon czy dostępy do baz danych.
Elastyczny czas pracy, zależny od Ciebie.
Pracę na umowę zlecenie.
Wynagrodzenie bazowe oraz uzależnione od wyników.
Możliwość nawiązania trwałej współpracy.

CV prosimy przysyłać na adres:
rcetner@limar.com.pl

Kontakt LIMAR: Przedstawiciel biura rachunkowego (student)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad