Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

MANAGER PRODUKTU – lasery (okulistyka)

Data opublikowania: 09-03-2012 10:25:32 | Imię i nazwisko: Anna Lis | Lokalizacja: kujawsko-pomorskie | Miejsce: Toruń | 606 razy wyświetlane |

Nasz Klient oferuje kompleksowe usługi związane ze sprzedażą i serwisem
wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego. Do swojego dynamicznie
rozwijającego się zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

MANAGER
PRODUKTU – lasery (okulistyka)

Nr ref.: WAL12MPO

Miejsce pracy: TORUŃ, WARSZAWA, ŁÓDŹ

Zakres obowiązków:

Budowanie i utrzymywanie właściwych relacji z klientami,

Pozyskiwanie nowych klientów z danego regionu,

Promowanie oferty firmy w całym zakresie wyposażenia szpitali,

Pozyskiwanie informacji o planowanych inwestycjach,

Prowadzenie rejestru prowadzonych przez siebie klientów i tematów,

Składanie raportów o podejmowanych działaniach oraz sprawach
problemowych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (medyczne lub
techniczne)

Znajomość rynku aparatury i sprzętu
medycznego (lasery)

Doświadczenie handlowe min 2 lata na
podobnym stanowisku

Dobra znajomość języka angielskiego (w
mowie i piśmie),

Prawo jazdy kat. B,

Bardzo dobra znajomość branży medycznej

Oferujemy:

Pracę w stabilnej, dynamicznie
rozwijającej się firmie,

Narzędzia niezbędne do wykonywania
pracy (samochód, telefon służbowy),

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Szkolenia produktowe (w języku
angielskim),

Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

a.lis@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 0-22 862 72 50, WWW.jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego

(z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust.
Nr 133 poz. 883.")

Kontakt Anna Lis: MANAGER PRODUKTU – lasery (okulistyka)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad