Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Koordynator Działu Sprzedaży- Szkoleniowiec

Data opublikowania: 16-03-2015 11:39:43 | Imię i nazwisko: Ewelina Hordyniec | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 545 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego Klienta,
amerykańskiej korporacji, działającej w ponad 80 krajach, światowego lidera w
dziedzinie suplementacji, zajmującej się sprzedażą suplementów diety ,do
zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator Działu
Sprzedaży- Szkoleniowiec

Nr ref: WEH15KSHB

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Współpraca z zespołem sprzedaży w zakresie szkolenia
sprzedażowego, wsparcia sprzedaży

Szkolenie sił sprzedażowych, wsparcie one-to one, a także
prowadzenie szkoleń dotyczących procesów sprzedaży, rekrutacji, rozwoju
osobistego, motywacji i innych.

Wspieranie Działu Handlowego oraz Operacyjnego, współpraca
przy tworzeniu i opracowaniu materiałów wspierających sprzedaż typu ulotki,
foldery, materiały POS,

Wdrażanie programów wspierających sprzedaż , wdrażanie
narzędzi sprzedaży, organizacja eventów.

Współpraca z zespołami zarządzającymi różnymi regionami,
oraz raportowanie do kierownictwa wyższego szczebla.

Praca z budżetem, wynikami analiz rynkowych

Wymagania:

3-5 letnie doświadczanie w dziale wsparcia sprzedaży,
organizacji eventów, promocji, seminariów.

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane.

Wykształcenie wyższe, marketing preferowany,

Doskonałe zdolności komunikacyjne w mowie i piśmie,
empatia, elastyczność - umiejętność dostosowania się do różnych typów
osobowości, umiejętność argumentowania, negocjacji, przekonywania

Zorientowanie na Klienta

Osobowość zorientowana na cel i jego realizację

Duża samodzielność – pro-aktywność, kreatywność

Gotowość do częstych podróży i pracy w weekendy (nawet 15
weekendów w roku)

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku
pracy,

Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in.
poprzez szkolenia,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Możliwość rozwoju,

Dynamiczną atmosferę,

Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o
przesłanie CV na adres: e.witkowska-hordyniec@jobfinder.pl Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WEH15KSHB

Oraz dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji, zgodnie
z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz.
883."

Kontakt Ewelina Hordyniec: Koordynator Działu Sprzedaży- Szkoleniowiec

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad