Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży - Praca od zaraz w Centrum Warsz

Data opublikowania: 27-07-2015 14:55:33 | Imię i nazwisko: Marta Stępień | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 558 razy wyświetlane |

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z sektora finansowego, która udostępnia platformy transakcyjne, dzięki którym klienci firmy mają dostęp do rynków z całego świata, zaczynając od Forex kończąc na kontraktach CFD na surowce i towary, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Konsultanta telefonicznego

Obowiązki:
Zapoznanie klienta z rynkiem finansowym
Telefoniczny kontakt z klientami i oferowanie najlepszych rozwiązań inwestycyjnych
Podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy

Wymagania:
Minimum średnie wykształcenie (mile widziani studenci studiów zaocznych)
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie 78 zł/netto na dzień + premie (po miesiącu próbnym stawka się zwiększa!!)
Praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
Pół godzinna przerwa na lunch w czasie pracy
Możliwość awansu na stanowiska managerskie
Praca w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy z atrakcyjnym widokiem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: m.stepien[a]jobfinder.pl

Kontakt Marta Stępień: Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży - Praca od zaraz w Centrum Warsz

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad