Wszystkie kategorie

Category : Sprzedaż

Call Center

Data opublikowania: 10-04-2012 11:13:39 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 629 razy wyświetlane |

Description

Nasz
Klient to firma sprzedająca usługi telekomunikacyjne. Poszukuje do swojego
prężnie rozwijającego się zespołu osoby na stanowisko:

Call Center

Warszawa - Śródmieście

Nr Ref: WSK12CCSC

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w dużej, nowocześnie zarządzanej
firmie?

Chcesz uczestniczyć w ciekawych szkoleniach?

Chcesz pracować w zespole młodych ludzi z pozytywną energią?

Obowiązki:

nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientem,

telefoniczna prezentacja oferty i sprzedaż usług telekomunikacyjnych.

Wymagania:

status studenta,

komunikatywność,

sumienność i dokładność,

dyspozycyjność,

umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej, dynamicznie
rozwijającej się firmie,

profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy,

atrakcyjne formy wynagrodzenia oraz systemy motywacyjne,

elastyczne godziny pracy,

zatrudnienie na umowę zlecenie,

praca w młodym zespole,

możliwość awansu.

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres:

s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego:

W CV bardzo proszę o umieszczenie
klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr
101, poz. 926)”

Kontakt Sylwia Kublik: Call Center

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad