Wszystkie kategorie

Category : Rachunkowość

Specjalista ds. udzielania pożyczek/Kierownik biura terenowego

Data opublikowania: 25-05-2012 17:16:43 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Miejsce: Berdyczów | 595 razy wyświetlane |

Description

Nasz klient to instytucja działająca w
zakresie pożyczek i dotacji inwestycyjnych wspierająca rozwój obszarów
wiejskich .

Specjalista ds. udzielania pożyczek/Kierownik
biura terenowego

Miejsce
pracy: Zambrów, podlaskie

Nr ref. WSK12OPFR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Aktywne
pozyskiwanie klientów funduszu pożyczkowego,

Przyjmowanie
i wstępne ocenianie wniosków pożyczkowych,

Doradztwo dla drobnych przedsiębiorców oraz jako konsultant sieci Krajowego Systemu Usług
dla MSP,

Pisemne opiniowanie zdolności kredytowych potencjalnych
pożyczkobiorców,

Monitorowanie spłat pożyczek i udział w windykacji,

Organizacja
pracy i zarządzanie biurem terenowym;

Utrzymywanie
kontaktów z organizacjami przedsiębiorców, samorządami i powiatowymi urzędami
pracy;

Prowadzenie
kasy biura terenowego i sporządzanie comiesięcznych raportów;

WYMAGANIA

Wykształcenie: wyższe, preferowane w dziedzinie ekonomii,
finansów, bankowości

Minimum 1 rok doświadczenia w analizie finansowej dla MSP,
minimum 2 lata w sektorze usług
doradczych dla MSP

KLIENT OFERUJE:

Atrakcyjne wynagrodzenie (praca premiowana),

Pełen
etat, umowa o pracę.

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości

Na CV bardzo proszę o umieszczenie klauzuli:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z ustawą

z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Kontakt Sylwia Kublik: Specjalista ds. udzielania pożyczek/Kierownik biura terenowego

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad