Wszystkie kategorie

Category : Rachunkowość

Specjalista ds. testów niefunkcjonalnych (docelowo Team Leader

Data opublikowania: 26-11-2011 21:08:35 | Imię i nazwisko: Agnieszka Janowska | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Warszawa | 620 razy wyświetlane |

Description

Naszym
Klientem jest instytucja budżetowa realizujące nowatorski projekt
informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby
na stanowisko:

Specjalista ds. testów niefunkcjonalnych (docelowo Team Leader)

Nr Ref: WAD11TEME

Zadania:

Stworzenie zespołu specjalizującego się w testach oprogramowania oraz
kierowaniem zespołem

Tworzenie, wykonywanie, planowanie oraz dokumentowanie testów niefunkcjonalnych
ze szczególnym uwzględnieniem testów wydajnościowych oraz bezpieczeństwa,

Przygotowywanie scenariuszy testowych i danych testowych,

Automatyzacja testów,

Zbieranie i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego) systemu
informatycznego – w zakresie niezbędnym dla testowania nowotworzonego
oprogramowania

Konfiguracja środowiska w zakresie realizowanych testów niefunkcjonalnych

Dokumentowanie wykonanej pracy

Wymagania:

Znajomość zagadnień związanych z profesjonalnym testowaniem oprogramowania.

Znajomość technologii ze szczególnym uwzględnieniem Web Services (JEE, CXF),
JMS (HornetQ, AcitveMQ), MySQL,

Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz
dokumentowania wyników testów,

Znajomość metodologii wytwarzania. testowania oprogramowania oraz narzędzi
(JMeter, LoadUI, The Grinder. SoapUI, Selenium, narzędzia continuous
integration),

Znajomość zagadnień związanych z Infrastrukturą (sieci, podsieci, porty,
firewall, router itp.)

Doświadczenie w automatyzacji procesów testowania oprogramowania.

Umiejętność planowania, tworzenia, wykonywania oraz dokumentowania testów
niefunkcjonalnych,

Umiejętność kierowania zespołem, komunikatywność

Umiejętność analitycznego myślenia; tworzenia i wykorzystywania danych
testowych

Chęć rozwoju i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności,

Dodatkowymi atutami będą:

Certyfikat ISEB/ ISTQB

Oferujemy:

Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie
szkolenia

Pracę z nowymi technologiami

Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym

Pracę w młodym zespole

Umowę o pracę po okresie próbnym

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: a.dudek@jobfinder.pl

w tytule proszę umieścić Nr Ref: WAD11TEME

Proszę o umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą
z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.
926)”

Kontakt Agnieszka Janowska: Specjalista ds. testów niefunkcjonalnych (docelowo Team Leader

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad