Wszystkie kategorie

Category : Rachunkowość

Oferta Pracy/ dolnyśląsk/ Skarbimierz

Data opublikowania: 26-11-2011 21:07:19 | Imię i nazwisko: Matek Oczta | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Warszawa | 658 razy wyświetlane |

Description

InterKadra
jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej,
Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,
wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego
Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator w Dziale Technicznym

Miejsce pracy: Skarbimierz

Nr ref. ODT/SKA

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ ?

• zatrudnienie bezpośrednio w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o
ugruntowanej pozycji na rynku

• umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą, w której będzie wykonywana
praca

• atrakcyjne wynagrodzenie

• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• 4 – brygadowy system pracy

• bezpłatny dojazd z: Brzegu, Wiązowa, Kurowa, Drzemlikowic, Niwnika, Oławy,
Godzikowic, Osieku, Chwalibożyc, Łukowic Brzeskich, Mąkoszyc, Tarnowca,
Karłowic, Skorogoszcza, Lewina Brzeskiego, Łosiowa, Olszanki, Krzyżowic, Nysy,
Pakosławic, Grodkowa, Młodoszowic, Przylesia, Ligoty Książęcej, Wójcic, Lubszy,
Pisarzowic

OBOWIĄZKI

• programowanie i zapewnienie ciągłości procesu produkcji

• bieżąca kontrola nad prawidłowością procesu produkcyjnego

• obsługa pulpitów sterowniczych maszyn produkcyjnych – ustawianie,
wprowadzanie parametrów, bieżący nadzór

• naprawa usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych

• sporządzanie niezbędnej dokumentacji

• kontrola jakościowa i ilościowa produkowanych wyrobów

WYMAGANIA

• książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

• wykształcenie min. zawodowe

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• predyspozycje techniczne, wiedza z zakresu mechaniki maszyn i urządzeń produkcyjnych,
elektroniki

• umiejętność obsługi komputera

• umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach produkcyjnych

• komunikatywność, umiejętność pracy z zespole

• opanowanie, podzielność uwagi, rzetelność i dokładność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy z
dopiskiem w tytule „OM/OŁA” lub też o kontakt telefoniczny

InterKadra Sp. z o.o.

Centrum Rekrutacyjne w Oławie

Ul. 3-go Maja 26a (I piętro, p. 10)

Tel. 666 826 228, E-mail: praca.olawa@interkadra.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy także o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr
101, poz. 923 ze zm.”

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Kontakt Matek Oczta: Oferta Pracy/ dolnyśląsk/ Skarbimierz

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad