Wszystkie kategorie

Category : Rachunkowość

Księgowy/Księgowa z jęz. niemieckim

Data opublikowania: 11-06-2012 16:33:42 | Imię i nazwisko: Agencja Pracy Personnel International | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice | 596 razy wyświetlane |

Description

Personnel
International nr cert 5286 poszukuje do swojej centrali w Gliwicach osoby na
stanowisko:

Księgowy/Księgowa
z jęz. niemieckim

Obowiązki:

prowadzenie rozrachunków krajowych i zagranicznych

• wycena
środków na rachunków bankowych

potwierdzanie i uzgadnianie sald

wystawianie faktur VAT, faktur zaliczkowych, faktur korygujących oraz not
korygujących

• realizacja
płatności w systemach bankowości elektronicznej

sprawdzanie faktur pod względem rachunkowym

wyjaśnianie reklamacji z kontrahentami oraz działem controllingu

prowadzenie korespondencji dotyczącej spraw księgowych, rozliczeń z
kontrahentami z niemieckimi

uzupełnianie i korygowanie danych rozliczeniowych

Wymagania

komunikatywny znajomość języka niemieckiego

• pożądane wykształcenie średnie ekonomiczne: rachunkowość, finanse, ekonomia

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office( Excel, Word)

• wysokie umiejętności organizacyjne i analityczne

• operatywność oraz samodzielność w działaniu

• mile widziana znajomość obsługi CDN Optima

Oferujemy:

• stabilną pracę w międzynarodowej firmie

• pracę w dynamicznym zespole

• przyjazną atmosferę pracy

zatrudnienie na podstawie umowy o
pracę

Cv na maila: rekrutacja@personel.com.pl

Kontakt Agencja Pracy Personnel International : Księgowy/Księgowa z jęz. niemieckim

Telefon: 32 441 91 50

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad