Wszystkie kategorie

Category : Rachunkowość

Główna/-y Księgowa/-y - okolice Rembertowa

Data opublikowania: 30-07-2012 15:07:42 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Rembertów | 670 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to spółka
akcyjna działająca od kilkunastu lat z sukcesem na rynku polskim, posiada swoje jednostki na terenie całej Polski. Poszukuje do swojego zespołu
doświadczonej osoby na stanowisko:

Nr ref WSK12GKDZ

Zakres obowiązków:

Do
obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

Prowadzenie i nadzór nad całością zagadnień księgowych,

Sporządzanie sprawozdawczości finansowej i podatkowej,

Przygotowywanie raportów księgowych,

Zamknięcie okresów rozliczeniowych,

Zagadnienia kadrowo-płacowe,

Sporządzanie deklaracji CIT, VAT, raportów GUS.

Profil kandydata:

Min. 5 letnie
doświadczenie na stanowisku Księgowej/-ego/Samodzielnej/-ego Księgowej/ego,

Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane
finanse/rachunkowość)

Praktyczna znajomość zasad rachunkowości finansowej i prawa
podatkowego, a także rozliczeń CIT, VAT i prawa pracy,

Studia podyplomowe rachunkowości i finansów będzie dodatkowym
autem,

Ukończony kurs na samodzielną księgową w Stowarzyszeniu
Księgowych w Polsce lub innej jednostce edukacyjnej (INFOR, SEKA) będzie
dodatkowym atutem,

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),

Bardzo dobra organizacja pracy,

Umiejętność pracy w zespole,

Osoba poszukująca stabilizacji zawodowej w profesjonalnym
środowisku pracy.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Samodzielne stanowisko i pracę w profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane
ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 22 862 72 50

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości nr ref: WSK12GKDZ

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)

Kontakt Sylwia Kublik : Główna/-y Księgowa/-y - okolice Rembertowa

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad