Wszystkie kategorie

Category : Rachunkowość

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Data opublikowania: 26-11-2011 20:59:47 | Imię i nazwisko: Marek Stranz | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 658 razy wyświetlane |

Description

EMPLEO
Agencja Pośrednictwa Pracy i Pracy Tymczasowej, świadczącą nowoczesne
rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników, outsourcingu oraz
leasingu pracowniczego w imieniu swojego Klienta – firmy, świadczącej usługi
stomatologiczne poszukujemy osób na stanowisko:

Asystentka stomatologiczna

na terenie Łodzi

Wymagania:

Minimum wykształcenie średnie (mile widziane ukończone studia, bądź studium dla
asystentów stomatologicznych)

Minimum 3 miesiące doświadczenia na stanowisku asystenta stomatologicznego

Dokładność, sumienność

Rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Odpowiedzialność

Zdolność szybkiego uczenia się

Chęć podjęcia stałego zatrudnienia

Obowiązki:

Przygotowanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza dentysty

Współpraca z lekarzem podczas wykonywania zabiegów stomatologicznych

Obsługa sprzętu diagnostycznego

Dezynfekcja narzędzi i urządzeń stomatologicznych

Oferujemy:

Umowę o pracę

Szkolenia, poszerzające wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu technik i
produktów stomatologicznych

Zniżki na zabiegi stomatologiczne

Prosimy o nadsyłanie CV, podając w tytule numer referencyjny AS/06/08
asystentka na adres:

empleo.lodz@wp.pl

Kontakt Marek Stranz: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad