Wszystkie kategorie

Category : Produkcja

Programista-operator frezarek CNC, Belgia

Data opublikowania: 22-10-2013 20:22:53 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Leuven | 783 razy wyświetlane |

Description

Praca w Belgii dla programistów-operatorów frezarek CNC.

Zakres obowiązków:
- praca na maszynach ZAYER (3 osiowe) - Sinumerik840C/Fanuc/Heidenhain;
- programowanie (kody ISO) i przygotowanie maszyn do produkcji;
- dobór parametrów oraz narzędzi;
- produkcja krótkich serii elementów (np. skrzyń biegów);
- kontrola procesu produkcji oraz jakości wyrobów;
- konserwacja oraz utrzymywanie sprawności maszyn.

Wymagania:
- min. 3 lata doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku;
- umiejętność czytania rysunków technicznych;
- dobra znajomość M-kodów i G-kodów;
- biegłość w posługiwaniu się przyrządami mierniczymi;
- umiejętność pracy w wąskich tolerancjach;
- gotowość do pracy zmianowej;
- znajomość języka angielskiego;
- własny samochód.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę z belgijskim pracodawcą;
- wynagrodzenie 14-16 euro brutto/godzinę na początek;
- ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, koszt kwatery 70 euro/tydzień;
- dodatki do wynagrodzenia: 13-tka, dodatek urlopowy, zasiłek rodzinny, kilometrówka;
- zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii.

CV prosimy nadsyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Programista-operator frezarek CNC, Belgia

Telefon: 609 408 544

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad