Wszystkie kategorie

Category : Produkcja

Monter Konstrukcji Stalowych / Pomocnik Montera

Data opublikowania: 20-04-2021 17:59:17 | Imię i nazwisko: GD Profesja | Lokalizacja: śląskie | 496 razy wyświetlane |

Description

Grupa
Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie,
działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji
Zatrudnienia pod nr 2544
. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla
wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem, jest rzetelna niemiecka agencja pracy specjalizująca się
w rekrutacji pracowników przemysłowych i budowlanych. Obecnie poszukujemy
kandydatów na stanowisko:

Monter Konstrukcji
Stalowych / Pomocnik Montera

Zakres Obowiązków

Montaż konstrukcji stalowych wiaty, hale, parkingi, zadaszenia itp.

Wymagania

Wykształcenie techniczne

Doświadczenie w pracy przy obróbce lub montażu elementów stalowych.

Znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy

Legalną pracę z umową o pracę na niemieckich warunkach

11,50 € do 13,50 brutto + 50 - 60 € netto diety dziennej

Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Podsumowanie Oferty

Administratorem danych
osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia, G. Balak, ul.
Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących
agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu
realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie
jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o
świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych
osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce
Prywatności na stronie internetowej Administratora.

Zgoda
na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w
celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami
rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016
r. (RODO).

Kontakt GD Profesja: Monter Konstrukcji Stalowych / Pomocnik Montera

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad