Wszystkie kategorie

Category : Produkcja

Kierownik utrzymania ruchu, Niemcy

Data opublikowania: 23-01-2014 15:28:25 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Gdańsk | 605 razy wyświetlane |

Description

Zatrudnienie w Niemczech dla kierownika utrzymania
ruchu. Branża motoryzacyjna. Lokalizacja: Heilbad Heiligenstadt, Turyngia.
Praca 3-zmianowa.

Zakres obowiązków:

- zapewnienie ciągłości funkcjonowania urządzeń
produkcyjnych oraz instalacji zakładowych;

- identyfikacja i usuwanie usterek - samodzielnie lub
we współpracy z odpowiednim serwisem;

- sporządzanie dokumentacji związanej z utrzymaniem
ruchu.

Wymagania:

- znajomość pneumatyki, hydrauliki, automatyki oraz
elektromechaniki;

- doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie
produkcyjnym;

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego; osoby
bez znajomości niemieckiego nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji –
nasi konsultanci będą przeprowadzać rozmowy po niemiecku przez telefon z
wszystkimi kandydatami.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (praca na
niemieckich warunkach);

- stawka 9 euro brutto/h na początek, po okresie próbnym
przewidziana jest podwyżka;

- kontrakt długoterminowy;

- dodatki za pracę nocną oraz za pracę w
niedzielę;

- ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;

- zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, koszt kwatery
50 euro miesięcznie.

CV prosimy nadsyłać na email agencji zatrudnienia
Factory 600: office@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Kierownik utrzymania ruchu, Niemcy

Telefon: 609 408 544

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad