Wszystkie kategorie

Category : Produkcja

Tokarz - Automaty Tokarskie INDEX – Niemcy

Data opublikowania: 06-02-2020 14:50:23 | Imię i nazwisko: GD Profesja | Lokalizacja: małopolskie | 853 razy wyświetlane |

Description

Grupa Doradcza
Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą
na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji
Zatrudnienia pod nr 2544
. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla
wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym klientem
jest nowoczesna niemiecka firma produkcyjna, specjalizująca się w precyzyjnej
obróbce metalu. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Tokarz
- Automaty Tokarskie INDEX – Niemcy

Obowiązki

Obsługa
automatów tokarskich INDEX (MS18, MS32, MS40, MS50) ze sterowaniem Siemens przy
zachowaniu najwyższej jakości wykonania.

Wymagania

  • Doświadczenie
    w obsłudze wielowrzecionowych automatów tokarskich INDEX (warunek
    konieczny). Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

  • Bardzo dobra
    praktyczna znajomość rysunku technicznego.

  • Komunikatywna
    znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy

  • Praca na
    czas nieokreślony.

  • Wynagrodzenie
    adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy.

  • Możliwość
    rozwoju zawodowego Pomoc w załatwieniu formalności

Podsumowanie
oferty

Administratorem danych osobowych (ADO) jest
Grupa Doradcza Profesja S.C. P, ul. Juliusza Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do
rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe
będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów
rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z
którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o
prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe
informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej
Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa
Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Kontakt GD Profesja: Tokarz - Automaty Tokarskie INDEX – Niemcy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad