Wszystkie kategorie

Category : Personel

STA Z W DZIALE PERSONALNYM

Data opublikowania: 21-02-2012 13:49:22 | Imię i nazwisko: STAŻ W DZIALE PERSONALNA | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 587 razy wyświetlane |

Description

Elektro-Futura
to zgrany, zorientowany na potrzeby i wymogi Klienta zespół specjalistów,
świadczący usługi w zakresie szeroko pojętych instalacji elektrycznych oraz
teletechnicznych w budownictwie. Ponad 20 letnie doświadczenie liderów oraz
najwyższa jakość prac realizowanych przez Elektro-Futura, to w 100% efekt
zaangażowania i profesjonalizmu ludzi, którzy tworzą ten zespół. Od samego
początku i za każdym razem skutecznie stawiają czoła nawet najtrudniejszym
zadaniom, od projektu do realizacji dla coraz bardziej wymagających Klientów.

OBOWIĄZKI:

- aktywne wsparcie bieżących zadań Działu Personalnego (aspekty kadrowe, personalne,
administracyjne)

- porządkowanie dokumentacji, opisywanie faktur,

- kontrola kart pracy,

- administrowanie aktami osobowymi

- wsparcie procesu rekrutacji i selekcji pracowników

- udział w sesjach kreatywnych - współtworzenie procedur
organizacyjnych

- tworzenie zestawień i raportów

WYMAGANIA

- min. średnie wykształcenie, mile widziani studenci kierunków
pokrewnych HR (ZZL, kadry i płace,
doradztwo personalne, administracja, psychologia itp.)

- dobra znajomość
programów MS Word, MS Excel,
MS Outlook

- skrupulatność, dokładność, rzetelność

- zdolności organizacyjne

- dyspozycyjność min. 25 godzin w tygodniu

Mile widziane:

- doświadczenie w działaniach administracyjno-kadrowych

OFERUJEMY:

- poznanie zadań właściwych dla poszczególnych stanowisk w Dziale
Personalnym

- zapoznanie się z metodami realizacji poszczególnych funkcji
personalnych

- naukę podstaw administracji kadrowej

- realizację samodzielnych projektów

- możliwość dostosowania przebiegu stażu do indywidualnych możliwości i
oczekiwań

- pracę w sympatycznym, młodym, profesjonalnym zespole

- bezpłatny staż w firmie, znajdującej się w gronie lokalnych liderów w
branży elektroinstalacji

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) proszę opatrzyć numerem
referencyjnym i wysłać na poniższy adres. Prosimy pamiętać o załączeniu
klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych (dokumenty bez
klauzuli nie będą rozpatrywane).

Adres kontaktowy: a.slodkowska@elektro-futura.pl

Numer referencyjny: SDP/03/PO

Termin nadsyłania dokumentów: 06-03-2012r.

Kontakt STAŻ W DZIALE PERSONALNA: STA Z W DZIALE PERSONALNYM

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad