Wszystkie kategorie

Category : Personel

Komisjoner w systemie słuchawkowym - 5176zł

Data opublikowania: 01-03-2017 20:32:17 | Imię i nazwisko: Work Service Express | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 742 razy wyświetlane |

h4.cjk { font-family: "Droid Sans Fallback"; }h4.ctl { font-family: "FreeSans"; }p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120%; }a:link { }

POSZUKUJEMY KOMISJONERÓW PICK BY VOICE (PRACA NA
SŁUCHAWKACH)
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa
Miejsce pracy:
NIEMCY

Wymagania

• Masz doświadczenie przy zbieraniu zamówień na magazynie?

Potrafisz obsługiwać wózek elektryczny typu Jungheinrich?

Znasz j. niemiecki na poziomie podstawowym ?

Jeśli
odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań - JESTEŚ NAM
POTRZEBNY!

Obowiązki

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:

• Kompletowanie
zamówień
• Zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami
podawanymi przez system słuchawkowy (komendy niemieckie)

Obsługa wózka widłowego
• Wykonywanie zadań zgodnie z
przepisami BHP

Mile widziane

BĘDZIE ŚWIETNIE, JEŚLI:

• Posiadasz doświadczenie w
pracy za granicą
• Posiadasz samochód, którym możesz
wyjechać na projekt

Oferujemy

• Długoterminową umowę dla najlepszych pracowników

Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
• Zawsze
terminowo wypłacane wynagrodzenie. Zawsze punktualnie odprowadzane
świadczenia emerytalne i zdrowotne
• Opiekę Koordynatora

DODATKI za eksploatację prywatnego pojazdu
• Bonusy wynikające
z programów poleceń
• Możliwość wypracowania NADGODZIN

Wynagrodzenie 9,00 EURO/brutto
• A jeśli polecisz nam znajomego
z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do
pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna
język kraju oddelegowania)

Przed wyjazdem otrzymasz
kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

Ważne! W tytule maila z
Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.
Twoje CV
powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV
oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express
Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w
celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i
organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia
1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015
r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu
do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie
danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w
Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na
udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do
grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do
celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości
procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych
kandydatów

Kontakt Work Service Express: Komisjoner w systemie słuchawkowym

Telefon: 48327758860

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad