Wszystkie kategorie

Category : Personel

pielęgniarka, instrumentariuszka - Szwajcaria - 1zł

Data opublikowania: 01-02-2012 16:20:37 | Imię i nazwisko: Personnel Multiservice | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Szwajcaria | 710 razy wyświetlane |

Dla naszego klienta w Szwajcarii poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

1. Pielęgniarka lub Pielęgniarz

Zakres obowiązków:
• Praca w szpitalu lub domu opieki dla pacjentów
• Zapewnienie profesjonalnej pielęgnacji i opieki
• Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Współpraca z lekarzami i z personelem medycznym
• Praca w zespole

Oczekiwane kwalifikacje:
• Wykształcenie Pielęgniarskie
studium zawodowe albo studia ukończone licencjatem / magistrem
• Również młodzi kandydaci mogą się zgłaszać
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1, preferowany dyplom B2
• Doświadczenie zawodowe
• Dobre umiejętności komunikacyjne, punktualność oraz pracowitość

2. Pielęgniarka lub Pielęgniarz ze specjalizacją jako instrumentariuszka, w anestezjologii,
ortopedii, na oddziale intensywnej terapii

• Praca w szpitalu

Oferujemy:
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę na czas nieokreślony
• Pomoc i finansowanie przy nostryfikacji dyplomów
• Wysoki standard życia w Szwajcarii

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i niemieckim na adres: pm@wroclaw.neo.pl

Personnel Multiservice
Tel. 71 7290095
Kom. 506590141
Info: www.pmwroclaw.firmeo.biz

Kontakt Personnel Multiservice: pielęgniarka, instrumentariuszka - Szwajcaria

Telefon: 717290095

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad