Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opiekuna dla Seniorki OD ZARAZ - 1zł

Data opublikowania: 19-08-2015 15:14:39 | Imię i nazwisko: Justyna | Lokalizacja: opolskie | Miejsce: Opole | 558 razy wyświetlane |

Description

Angel Care 24 Sp. z
o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba
starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym
domu starszej osoby.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:

Podopieczna cierpi na stwardnienie rozsiane i osteoporozę.
Może siedzieć i przy pomocy jeździ na wózku lub z oparciem siedzi. Podopieczna
ma znaczne osłabienie mięśni nie ma władzy w nogach , mówi cicho, nie może
pomagać w transferze z wózka na fotel/ krzesło toaletowe, łóżko etc.
Podopieczna ma założony cewnik.

OBOWIĄZKI:

Opiekun wspiera podopieczną przy poruszaniu się oraz pomaga
przy jeździe na wózku. Opiekun pomaga
podopiecznej w higienie osobistej oraz
przy ubraniu się, towarzyszy jej przy codziennych czynnościach. Opiekun pomaga
podopiecznej korzystać z toalety.
Towarzyszy jej przy wizytach u lekarza. Nadzoruje podawanie leków. W
nocy podopieczny zmienia o ustalonej
godzinie opiekun zmienia pozycję podopiecznej by uniknąć odleżyn. Opiekun
opróżnia zawartość worka na mocz.
Opiekun zajmuje dodatkowo podlewaniem roślin balkonowych, robieniem
zakupów, wyrzucaniem śmieci oraz oddawaniem opakowań zwrotnych

DODATKOWE INFORMACJE:

- Podopieczna mieszka z mężem w dużym mieszkaniu

- Dla opiekuna jest pokój z osobnym wejściem i osobną
łazienką

- Z podopieczną można chodzić na krótkie spacery (jeśli
wyrazi taką chęć)

- Opiekunka ma 2-3 godz czasu wolnego w ciągu dnia do
ustalenia na miejscu z rodziną.

- Do dyspozycji jest samochód,

WYMAGANIA:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- gotowość do pracy przez 2-3 miesiące

- prawo jazdy

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- miłe usposobienie oraz cierpliwość

- preferowane osoby niepalące

OFERUJEMY:

- legalną i pewną pracę w Niemczech

- atrakcyjne wynagrodzenie, opłacone składki ZUS

- ubezpieczenie

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

- pomoc w organizacji wyjazdu i zwrot kosztów podróży

- opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu
ANGEL CARE 24

- E-mail:
justyna.szmelter@angelcare24.eu

- Tel: +48 52 370 53 49 lub +48 733 388 300

- wyślij SMSa o treści „OPIEKA” na 733 388 300 - ODDZWONIMY!

Kontakt Justyna: Opiekuna dla Seniorki OD ZARAZ

Telefon: 733 388 300

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad