Wszystkie kategorie

Category : Opieka zdrowotna

Opieka dla 79-letniego pana w Niemczech

Data opublikowania: 26-08-2013 11:55:28 | Imię i nazwisko: Kamila Gos | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 567 razy wyświetlane |

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym,
którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które
dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej
osoby.

Aktualnie
dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec
w charakterze opiekun/ka osób starszych

OBOWIĄZKI:

Opiekunka pomaga podopiecznemu w
higienie osobistej, przy ubraniu się. Opiekunka zajmuję się również domem,
gotuje, sprząta, pierze, prasuje, robi zakupy, itd. Opiekunka towarzyszy
podopiecznemu w ciągu dnia.

OFERUJEMY:

legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)

opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta
EKUZ)

stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie
zagranicznego pobytu

pomoc w przygotowaniu wyjazdu

zwrot kosztów podróży

nie pobieramy żadnych prowizji

WYMAGANIA:

komunikatywna
znajomość języka niemieckiego

mile
widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą

pogodne
usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

Kontakt pod numerem: 508624675

kamila.gos@pmh.info.pl

Kontakt Kamila Gos: Opieka dla 79-letniego pana w Niemczech

Telefon: 508624675

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad