Wszystkie kategorie

Category : Marketing

Praca dla uczniów, studentów! Konsultant telefoniczny! Opole.

Data opublikowania: 01-12-2011 18:47:34 | Imię i nazwisko: Galactica | Lokalizacja: opolskie | Miejsce: Opole | 644 razy wyświetlane |

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z obsługą infolinii, badaniami rynkowymi, marketingowymi oraz telesprzedażą. Od 2002 roku nasze Call Center współpracuje z renomowanymi kontrahentami z Polski oraz Niemiec. Pracujemy z ambitną kadrą stwarzając możliwość rozwoju w strukturach firmy. Dbamy o jakość naszych usług i realizujemy zamierzone cele w zakresie telefonicznej obsługi klienta.

W związku z intensywnym rozwojem naszego oddziału w Opolu poszukujemy kandydatów do wsparcia naszych zespołów na stanowiskach:

Konsultant Telefoniczny – Obsługa Klienta

Opis stanowiska:
Telefoniczna obsługa klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych
Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług
Udział w projektach dotyczących wprowadzania nowych produktów i usług na rynek
Telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
Budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonalną obsługę

Od Kandydatów oczekujemy:
Zaangażowania w wykonywanie codziennych zadań
Entuzjazmu i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
Chęci do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
Sprawnego posługiwania się językiem ojczystym
Doświadczenie w kontaktach z klientami będzie dodatkowym atutem
Mile widziani studenci studiów stacjonarnych i zaocznych

Oferujemy:
Gruntowne szkolenia podnoszące kwalifikacje
Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów
Pracę w młodym i energicznym zespole
Możliwość pracy w godzinach wieczornych
Stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym
Możliwość dopasowania grafiku do trybu nauki
Możliwość awansu w ramach struktur firmy
Pozytywną atmosferę oraz konkursy z nagrodami :)

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą kwestionariusza osobowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej – www.ccig.pl/pl/praca.html.
Firma Call Center Inter Galactica zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Call Center Inter Galactica
ul. Eichendorffa 3
45-590 Opole

Kontakt Galactica: Praca dla uczniów, studentów! Konsultant telefoniczny! Opole.

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad