Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

Doradca techniczno-handlowy

Data opublikowania: 05-12-2011 10:06:20 | Imię i nazwisko: Katarzyna Popiak | Lokalizacja: dolnośląskie | Miejsce: Wrocław | 614 razy wyświetlane |

Description

rn
rn

Moim klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży systemów
rnszalunkowych. O jej profesjonaliźmie i dynamicznym działaniu świadczą projekty
rnrealizowane na całym świecie: m.in. w USA, Chile, Portugalii, Hiszpanii,
rnRosjii, Włoszech, Rumunii, Polsce.

rn
rn

rn
rn

W związku z rozwojem struktur firmy w Polsce poszukujemy kandydatów na
rnstanowisko:

rn
rn

rn
rn

Specjalista Techniczno-Handlowy

rn
rn

Region: Wrocław- woj. dolnośląskie

rn
rn

rn
rn

Zakres obowiązków:

rn
rn

rn
rn
  • doradztwo techniczne na budowie,
  • aktywne poszukiwanie nowych
    rn klientów,
  • budowanie pozytywnych relacji z
    rn obecnymi klientami firmy,
  • dobór rozwiązań szalunkowych dla indywidualnych
    rn projektów.

rn
rn

rn
rn

Wymagania:

rn
rn
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku
    rn handlowym (preferowana branża konstrukcji budowlanych)
  • prawo jazdy kat. B ,
  • dobra znajomość
    rn języka angielskiego i/lub hiszpańskiego

    rn (rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim lub hiszpańskim),
  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane będzie
    rn dodatkowym atutem,
  • wysoko
    rn rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • zdolność
    rn analitycznego myślenia,
  • ukierunkowanie
    rn na cel, samodzielność i dynamizm w działaniu.

rn
rn

rn
rn

rn
rn

Oferujemy:

rn
rn
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i
    rn wynagrodzenia,
  • profesjonalne narzędzia pracy (samochód, laptop,
    rn telefon),
  • zagraniczne szkolenia techniczne,
  • stabilną pracę w międzynarodowym
    rn środowisku i sympatycznej atmosferze.

rn
rn

rn
rn

Osoby zainteresowane
rnproszę o przesyłanie aplikacji na adres: katarzyna.popiak@polishpersonnel.com
rnw tytule wiadomości wpisując nazwę
rnstanowiska.

rn
rn

rnProszę również o załączenie klauzuli:

rn
rn

"Wyrażam zgodę na
rnprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
rnpotrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
rn29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

rn
rn

rn
rn

rn
rn

rn
rn

rn
rn

Kontakt Katarzyna Popiak: Doradca techniczno-handlowy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad