Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

Inżynier mechanik lotniczy

Data opublikowania: 12-06-2012 16:43:29 | Imię i nazwisko: Personnel International Sp. z o.o. | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice | 683 razy wyświetlane |

Description

Grupa
Personnel International nr cert. 5286 poszukuje specjalistów
do pracy w Niemczech na stanowisko:

Inżynier mechanik
lotniczy

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

Zapewnienie wsparcia technicznego
dotyczącego obsługi samolotów Boeing 737-800, w szczególności:

  • udział w planowaniu i organizacji
    przeglądów, remontów i konserwacji

  • tworzenie i aktualizacja
    dokumentów technicznych prac przeglądowych i naprawczych

  • diagnozowanie, raportowanie i
    rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe:
    preferowane kierunki studiów związane z lotnictwem takie jak
    mechanika lotnicza, statki powietrzne i kierunki / specjalizacje
    pokrewne

  • minimum 5 letnie doświadczenie na
    stanowisku inżyniera mechanika lotniczego, najlepiej doświadczenie
    pracy z Boeingiem

  • znajomość
    języka niemieckiego i/lub języka angielskiego w stopniu bardzo
    dobrym (preferowany poziom B2 – C1)

  • doświadczenie w pracy z systemem
    opartym o normę AS9000

  • umiejętność pracy w środowisku
    międzynarodowym

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • udział w
    innowacyjnych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i
    procesów

  • bardzo dobre warunki
    finansowe

  • zakwaterowanie

  • możliwość pracy w
    dużej, międzynarodowej firmie

Aplikację zawierającą
CV wraz z dopiskiem “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu
rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych
osobowych Dz. Ust, Nr 133)” proszę wysłać na adres:

g.kowal@personel.com.pl

Kontakt Personnel International Sp. z o.o.: Inżynier mechanik lotniczy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad