Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Tester Niefunkcjonalny

Data opublikowania: 25-10-2012 12:17:22 | Imię i nazwisko: Anna Komar | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 624 razy wyświetlane |

Description

Naszym Klientem jest instytucja
budżetowa realizująca nowatorski projekt informatyczny dedykowany do ponad 60
tys. odbiorców. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby
na stanowisko:

Tester Niefunkcjonalny Nr Ref: WAK12TEME

Warszawa

Obowiązki:

Tworzenie, wykonywanie,
planowanie oraz dokumentowanie testów niefunkcjonalnych ze szczególnym
uwzględnieniem testów wydajnościowych oraz bezpieczeństwa,

Przygotowywanie
scenariuszy testowych i danych testowych,

Automatyzacja testów,

Zbieranie i analiza wymagań
odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego) systemu informatycznego – w zakresie
niezbędnym dla testowania nowotworzonego oprogramowania

Konfiguracja środowiska w
zakresie realizowanych testów niefunkcjonalnych

Dokumentowanie wykonanej pracy

Wymagania:

Znajomość zagadnień
związanych z profesjonalnym testowaniem oprogramowania.

Znajomość technologii ze
szczególnym uwzględnieniem Web Services (JEE, CXF), JMS (HornetQ, AcitveMQ),
MySQL,

Doświadczenie w
przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowania
wyników testów,

Znajomość metodologii
wytwarzania. testowania oprogramowania oraz narzędzi (JMeter, LoadUI, The
Grinder. SoapUI, Selenium, narzędzia continuous integration),

Znajomość zagadnień związanych
z Infrastrukturą (sieci, podsieci, porty, firewall, router itp.)

Doświadczenie w automatyzacji
procesów testowania oprogramowania.

Umiejętność planowania,
tworzenia, wykonywania oraz dokumentowania testów niefunkcjonalnych,

Umiejętność kierowania
zespołem, komunikatywność

Umiejętność analitycznego
myślenia; tworzenia i wykorzystywania danych testowych

Chęć rozwoju i ciągłego
doskonalenia swoich umiejętności,

Dodatkowymi
atutami będą:

Certyfikat ISEB/ ISTQB

Oferujemy:

Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne
autorskie szkolenia

Pracę z nowymi technologiami

Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym

Stałe godziny pracy od pon. do pt 8.00-16.00

Umowę o współpracę na zasadzie firma-firma

Atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres:

a.komar@jobfinder.pl

w tytule proszę umieścić

Nr Ref: WAK12TEME

Prośba o umieszczenie
na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Anna Komar : Tester Niefunkcjonalny

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad