Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Senior Java Developer - Göteborg; Miami; Portland

Data opublikowania: 17-01-2018 13:51:19 | Imię i nazwisko: Maciej W. | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 893 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego szwedzkiego Klienta poszukujemy
kandydatów na stanowisko:

Senior Java
Developer

z aktualnym doświadczeniem zawodowym oraz biegłym językiem angielskim

Miejsce pracy:

Göteborg; Miami; Portland

Firma:

Avinode : Avinode is the world’s largest online Marketplace for buying and
selling private air charter. There are more than 7,500 aviation professionals
using the system daily, with 3,400 aircraft listed in the Marketplace, and
450,000 flight requests processed a month. The Avinode Marketplace features
online quoting, availability reports, integrated scheduling, empty leg reports
and safety data. https://www.avinode.com/

Zakres obowiązków:

Projektowanie i rozwijanie aplikacji opartych na technologii JEE

Współpraca z zespołem w procesie tworzenia oprogramowania

Praca na naszej infrastrukturze danych

Współpraca z CTO we wprowadzaniu ulepszeń w systemach i procesach

Oferujemy:

Wynagrodzenie 40.000 – 60.000 SEK w zależności od doświadczenia

Szwedzką umowę o pracę na czas nieokreślony

Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Dodatkowe pakiety socjalne

Wymagania:

Bardzo dobra
znajomość języka JAVA i obiektowych wzorców projektowych

Doświadczenie w modelowaniu danych, przechowywaniu i technikach dostępu

Biegła znajomość języka SQL

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Znajomość data warehousing, ETL i star schema będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie
CV z dopiskiem

Senior Java Developer - Imię i Nazwisko
na adres: biuro@cba-eu.com

Prosimy o upewnienie się czy CV
zawiera szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia zawodowego.

Na życzenie klienta, rekrutacja
prowadzona jest przez CBR. Wszelkie próby kontaktu bezpośrednio z klientem
wiążą się z dyskwalifikacją kandydata.

CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o.

Mazurska
42, 70-424 Szczecin

70-302 Szczecin

www.eucbr.pl

+48 784 497 117 (Pon-Pt
8.00-16.00)

Prosimy o załączenie do CV
klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst
jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Kontakt Maciej W.: Senior Java Developer - Göteborg; Miami; Portland

Telefon: 784 497 117

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad