Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Specjalista RDBMS/SQL

Data opublikowania: 03-01-2012 16:23:37 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 771 razy wyświetlane |

Description

Naszym
Klientem jest instytucja budżetowa realizujące nowatorski projekt
informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby
na stanowisko:

Specjalista
RDBMS/SQL

Nr Ref: WSK11SRME

Warszawa

Opis stanowiska:

Zbieranie
i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego) systemu
informatycznego – w zakresie niezbędnym dla wykonania zadań programistycznych;

Tworzenie
dokumentacji projektowej (opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie struktury
bazy relacyjnej;

Nadzór
nad spójnością i optymalnością struktury całej bazy nowotworzonego systemu.

Wymagania:

Znajomość
bazy danych MySQL Enterprise Edition w środowisku Windows oraz Linux;

Umiejętność
programowania w języku SQL (w tym instalacja, konfiguracja, backup, obsługa
danych w różnych stronach kodowych);

Znajomość
zasad tworzenia struktury bazy relacyjnej, tabel, normalizacja tabel, indeksy,
widoki, relacje pomiędzy tabelami, optymalizacja zapytań SQL;

Znajomość
zasad notacji stosowanej w dokumentacji technicznej baz relacyjnych;

Umiejętność
analitycznego myślenia;

Oferujemy:

Możliwość
ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia;

Pracę
z nowymi technologiami;

Pracę
przy pionierskim dużym projekcie informatycznym;

Pracę
w młodym zespole;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

w tytule proszę umieścić Nr Ref: WSK11SRME

Prośba o
umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Sylwia Kublik: Specjalista RDBMS/SQL

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad