Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Programista Java ze specjalizacją Web Services

Data opublikowania: 11-09-2012 10:51:02 | Imię i nazwisko: Anna Komar | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 580 razy wyświetlane |

Description

Naszym
Klientem jest instytucja budżetowa realizujące nowatorski projekt
informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby
na stanowisko:

Programista
Java ze specjalizacją Web Services

Nr Ref:
WAK12PJME

Warszawa

Opis stanowiska:

Prace analityczne w zakresie uzgodnienia i opisania cech
funkcjonalnych nowotworzonego systemu informatycznego;

Tworzenie dokumentacji projektowej (opis słowny oraz diagramy UML)
w zakresie Web Services;

Prace programistyczne w języku Java;

Projektowanie Web Services (WSDL, XML, SCHEMA);

Testowanie (w tym tworzenie scenariuszy testowych) oraz
dokumentowanie kodu poprzez komentarze w kodzie oraz dokumentację
uzupełniającą.

Wymagania:

Umiejętności programistyczne w zakresie Java z wyszczególnieniem
Web Services;

Znajomość technologii J2SE, JEE ze szczególnym uwzględnieniem
JAX-WS, JAXB, JMS, EJB 3, JPA, CXF, Spring;

Umiejętność posługiwania się środowiskiem programistycznym Maven,
Ant, SVN, Eclipse, JUnit;

Umiejętność projektowania usług Web Services (WSDL, XML, SCHEMA) z
wykorzystaniem podejścia „contract first”;

Znajomość wzorców projektowych;

Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (umiejętność instalacji
i konfiguracji środowiska bazodanowego RDBMS, tworzenia bazy danych, tabel i
relacji pomiędzy tabelami) interfejsu administracyjnego, umiejętność
podstawowej konfiguracji np. pule połączeń, security);

Umiejętność testowania zaprojektowanych usług;

Samodzielność w zakresie organizowania własnej pracy;

Umiejętności pracy w zespole i otwartości na poznawanie nowych
technologii;

Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne
autorskie szkolenia;

Pracę z nowymi technologiami;

Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym;

Pracę w młodym zespole;

Umowę o pracę po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: a.komar@jobfinder.pl

w tytule
proszę umieścić
Nr Ref: WAK12PJME

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Anna Komar: Programista Java ze specjalizacją Web Services

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad