Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Programista Java Script

Data opublikowania: 23-06-2012 16:46:19 | Imię i nazwisko: Paulina Czarkowska | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 855 razy wyświetlane |

Description

Nasz
Klient to Firma, która od wielu lat należy do wiodących firm w Europie w
zakresie dedykowanych rozwiązań mapowych Business Inteligence, w swojej ofercie
posiada oprogramowanie i doradztwo dotyczące geomarketingu

i analizy przestrzenne w zarządzaniu przedsiębiorstwem. W związku z dynamicznym
rozwojem swojej działalności

w Polsce poszukuje do swojego zespołu IT osoby na stanowisko:

Warszawa

Nr ref.: WPC12WGJS

Opis stanowiska:

Programowanie aplikacji
WebGIS – Spatial Business Intelligence

Udział w projektach z zakresu GIS wykonywanych dla
naszych klientów (Project Management)

Wdrażanie rozwiązań geomarketingowych naszej firmy
od warsztatów, przez specyfikację, programowanie, instalację u klienta i
obsługę powdrożeniową

Wymagania:

· Doświadczenie zawodowe w realizowaniu
aplikacji komercyjnych min. 2,5 roku

· Znajomość metodologii projektowania
aplikacji webowych

· Bardzo dobra praktyczna znajomość
języka Javascript (ExtJS, Sencha, DHTML, Jquery)

· Znajomość relacyjnych baz danych (Postgresql,
MS SQL, Oracle)

· Znajomość języka niemieckiego (na
poziomie średnio zaawansowanym)

· Wysoka komunikatywność

Mile
widziane umiejętności:

· Znajomość JAVA i platformy Tomcat

· Znajomość oprogramowania ESRI (ArcView)
oraz języka skryptowego Python

Oferujemy:

Ciekawą
pracę w miłej atmosferze

Możliwość ciągłego rozwoju osobistego

Atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt z najnowocześniejszymi
technologiami w dziedzinie GIS

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie
CV na adres: p.czarkowska@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 695 700 795.

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WPC12WGJS

Oraz dodanie klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie
Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Kontakt Paulina Czarkowska: Programista Java Script

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad