Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Programista Java - Junior

Data opublikowania: 10-07-2012 11:28:45 | Imię i nazwisko: Magdalena Maliszewska | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 592 razy wyświetlane |

Description

Naszym Klientem jest
instytucja budżetowa realizująca
nowatorskie projekty z dziedziny IT. W związku z tym do swojego zespołu w
Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Programista Java -
Junior

Nr Ref: WMM12JAVA

Warszawa

Opis stanowiska:

Prace programistyczne w języku Java

Tworzenie dokumentacji
projektowej (opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie Web Services;

Projektowanie Web Services (WSDL,
XML, SCHEMA);

Testowanie (w tym tworzenie
scenariuszy testowych) oraz dokumentowanie kodu poprzez komentarze w kodzie
oraz dokumentację uzupełniającą.

Wymagania:

Umiejętności programistyczne w
zakresie Java z wyszczególnieniem Web Services;

Mile widziana znajomość
technologii J2SE, JEE ze szczególnym uwzględnieniem JAX-WS, JAXB, JMS, EJB 3,
JPA, CXF, Spring;

Mile widziana umiejętność
posługiwania się środowiskiem programistycznym Maven, Ant, SVN, Eclipse, JUnit;

Mile widziana umiejętność projektowania
usług Web Services (WSDL, XML, SCHEMA) z wykorzystaniem podejścia „contract
first”;

Podstawowa znajomość relacyjnych
baz danych (umiejętność instalacji i konfiguracji środowiska bazodanowego
RDBMS, tworzenia bazy danych, tabel i relacji pomiędzy tabelami) interfejsu
administracyjnego, umiejętność podstawowej konfiguracji np. pule połączeń,
security);

Umiejętność testowania
zaprojektowanych usług;

Samodzielność w zakresie
organizowania własnej pracy;

Umiejętności pracy w zespole i
otwartości na poznawanie nowych technologii;

Umiejętność analitycznego
myślenia.

Oferujemy:

Możliwość ciągłego podnoszenia
kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia;

Pracę z nowymi technologiami;

Umowę o pracę

Pracę od pon do pt w godz. 8-16

Osoby zainteresowane prosimy o
przesłanie CV na adres: m.maliszewska@jobfinder.pl

w tytule proszę umieścić Nr Ref: Nr Ref:
WMM12JAVA

Tel.: 00 48 693 800
884

Prośba o
umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Magdalena Maliszewska : Programista Java - Junior

Telefon: 693800884

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad