Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Programista ERP Microsoft Dynamics NAV C/SIDE

Data opublikowania: 28-11-2013 15:16:04 | Imię i nazwisko: Anna Komar | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 817 razy wyświetlane |

Description

Nasz
klient to dynamicznie rozwijająca się
firma, działająca głównie w sektorze
nowoczesnych technologii, która kieruje swoją
ofertę produktową i usługową do
średnich i dużych przedsiębiorstw.

Pierwszy
obszar działalności Spółki to dostawa zaawansowanych usług i produktów
informatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań serwerowych, rozwiązań
storage, usług projektowania, budowy i utrzymywania sieci informatycznych oraz
usług serwisowych.

Obecnie
poszukuje dla swojego zespołu osoby na stanowisko:

Programista Microsoft Dynamics NAV C/SIDE

Nr Ref: WAK13PMDEP

Miejsce
pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Programowanie w systemie Microsoft Dynamics NAV,

Rozbudowa i tworzenie nowych rozwiązań w zakresie
oprogramowania,

Tworzenie i dostosowywanie systemu Microsoft Dynamics NAV do
zmieniających się procesów biznesowych,

Wymagania:

  • Gruntowna znajomość
    oraz doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemu Microsoft
    Dynamics NAV,
  • Ukończone studia
    wyższe,
  • Znajomość procesów
    biznesowych oraz doświadczenie w różnych językach programowania (C/AL,
    C/Side, C#, Net Framework) i bazach danych SQL,
  • Umiejętności
    analitycznego myślenia i uporządkowanego sposobu pracy,
  • Dobra znajomość
    języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wiedza z zakresu
    księgowości i prawa podatkowego ,

Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

Gwarancję rozwoju,

Prace w dobrze zgranym zespole.

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres:

a.komar@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego:

WAK13PMDEP

Dziękujemy
za umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926

Kontakt Anna Komar : Programista ERP Microsoft Dynamics NAV C/SIDE

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad