Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Programista: Digital Image Processing

Data opublikowania: 11-09-2012 13:01:03 | Imię i nazwisko: Paulina Czarkowska | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 590 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient
to międzynarodowa firma z branży IT, posiadająca wiele patentów, zajmująca
czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych
systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego.
Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych,
zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy doświadczonego i
kreatywnego specjalisty na stanowisko:

Programista: Digital Image
Processing

Nr ref. WPC12LXIP

Miejsce pracy: Warszawa lub Bielsko-Biała

(możliwość prac zdalnej)

Obowiązki:

tworzenie
oprogramowania związanego z rozpoznawaniem obrazów oraz ich późniejszą analizą,
wydobywanie informacji takich jak: wymiary analizowanych obiektów, kształty,
szukanie wzorców obiektów w analizowanym obrazie

· tworzenie algorytmów przetwarzania obrazów

· optymalizacja algorytmów

Wymagania:

wykształcenie
wyższe o specjalności: informatyka, elektronika, telekomunikacja, matematyka
lub pokrewne (utalentowani studenci ostatnich lat mile widziani)

wiedza
z zakresu cyfrowego przetwarzania obrazu potwierdzona zrealizowanymi projektami

dobra
znajomość metod rozpoznawania i klasyfikacji wzorców/obiektów w obrazach

programowanie
w języku C, C++

łatwość
przyswajania nowych technologii

ambicja
i chęć rozwoju

kreatywność,
zacięcie konstruktorskie

żywe
zainteresowanie nowymi technologiami

zdolność
szybkiego przyswajania nowych technologii

Mile
widziane:

wiedza
z zakresu inżynierii, elektroniki

znajomość
Linux

wiedza
z zakresu statystyki

znajomość
języka angielskiego

Oferujemy:

umowa
o pracę lub inny preferowany charakter współpracy

możliwa
praca zdalna

zadaniowy
charakter pracy

wsparcie
doświadczonych programistów, inżynierów

możliwość
rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

udział
w ciekawych projektach w najnowszych technologiach z dziedziny przetwarzania
obrazu

konkurencyjne
wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o
przesyłanie CV na adres p.czarkowska@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru
referencyjnego oferty WPC12LXIP

Telefon
kontaktowy 22 862 72 50

Kontakt Paulina Czarkowska : Programista: Digital Image Processing

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad