Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Programista C++/C# - Image Processing

Data opublikowania: 05-03-2012 14:44:39 | Imię i nazwisko: Paulina Czarkowska | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 799 razy wyświetlane |

Description

Nasz
Klient to międzynarodowa firma z branży IT, posiadająca wiele patentów,
zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od
zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu
medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce
wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy
doświadczonego i kreatywnego specjalisty na stanowisko:

Nr ref. WPC12LXIP

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

projektowanie i rozwój
zaawansowanych technologicznie programów

wdrażanie
systemów opartych o nowoczesne rozwiązania

współpraca
z międzynarodowym zespołem projektantów

przygotowanie
wyrobów do użytku w skali globalnej

Wymagania:

wykształcenie
wyższe politechniczne

doświadczenie
na podobnym stanowisku przy komercyjnych projektach

wiedza
z zakresu inżynierii oprogramowania

bardzo
dobra znajomość języka angielskiego
(komunikacja z anglojęzycznym zespołem z całego świata)

zaawansowane
umiejętności w programowaniu zorientowanym na elektroniczne przetwarzanie obrazów

wiedza
z zakresu programowania matematycznego

bardzo
dobra znajomość języków programowania: C/C++,
Visual C++, C#

Silne
zdolności analityczne, statystyczne i matematyczne (poparte znajomością
odpowiednich funkcji w arkuszach kalkulacyjnych)

Kreatywność,
zacięcie konstruktorskie

Żywe
zainteresowanie nowymi technologiami

Ambicja,
odpowiedzialność i chęć rozwoju

Zdolność
szybkiego przyswajania nowych technologii

Mile
widziane:

znajomość
aplikacji i przetwarzania obrazu Real Time

znajomość
systemu UNIX

znajomość
języka SQL

Oferujemy:

udział
w opracowywaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych technologii elektronicznych

ciekawą
i pełną wyzwań pracę koncepcyjną

wybitne
możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

pracę
w środowisku profesjonalistów - kreatorów

udział
w międzynarodowych szkoleniach

pracę
w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej

konkurencyjne
wynagrodzenie i inne dodatki uzależnione od umiejętności i doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o
przesyłanie CV na adres p.czarkowska@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru
referencyjnego oferty WPC12LXIP

Telefon kontaktowy 22 862 72 50

Kontakt Paulina Czarkowska: Programista C++/C# - Image Processing

Telefon: 695700795

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad