Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Programista C#

Data opublikowania: 31-07-2012 14:11:25 | Imię i nazwisko: Paulina Czarkowska | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Bielsko-Biała | 908 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży
IT, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od
zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu
medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce
wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy osoby
na stanowisko:

Programista
C#

Nr ref:
WPC12LXPC

Miejsce
pracy: Bielsko-Biała

(możliwość pracy zdalnej)

Obowiązki:

tworzenie
aplikacji typu desktop .NET Framework (język C#)

projektowanie
oprogramowania

efektywne
dostarczanie produktów projektowych

bezpośrednia
praca z kierownikiem projektu przy określaniu wymagań i założeń

współpraca
z międzynarodowym zespołem programistów, inżynierów

Wymagania:

  • tworzenie
    aplikacji typu desktop .NET Framework (język C#) potwierdzona
    zrealizowanymi projektami

  • łatwość
    przyswajania nowych technologii

  • ambicja
    i chęć rozwoju

Mile widziane:

tworzenie
web aplikacji w ASP.NET

znajomość
LINQ

programowanie
w językach C, C++

baz danych SQL

wiedza
z zakresu inżynierii, elektroniki

znajomość
Linux

doświadczenie
zawodowe

znajomość
języka angielskiego

wykształcenie
wyższe informatyczne

Klient oferuje:

umowa
o pracę lub inny preferowany charakter współpracy

możliwa
praca zdalna (preferowane osoby z okolic Bielska-Białej)

zadaniowy
charakter pracy

wsparcie
doświadczonych programistów, inżynierów

możliwość
rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

konkurencyjne
wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

Zainteresowane osoby
prosimy o przesyłanie CV na adres p.czarkowska@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
wiadomości numeru referencyjnego oferty WPC12LXPC

Telefon kontaktowy 0 696 700 795

Prośba o dodanie
klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust.
Nr 133 poz. 883.”

Kontakt Paulina Czarkowska : Programista C#

Telefon: 696700795

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad